Szybka Nauka Języków Obcych darmowy raport

Zgadzam się z Polityka prywatności

 

Szybka Nauka Języków Obcych


Pobierz darmowy raport, aby nauka angielskiego przestała być udręką!

Ebook „Szybka nauka języków obcych” powstał na potrzeby osób, które chcą nauczyc się języka obcego, ale im to nie wychodzi. Często ludzie po latach nauki w szkołach i na uczelniach wyższych nadal nie potrafią nic powiedzieć w języku którego się uczyli.

Stres, nudne podręczniki, nieciekawy sposób prowadzenia zajęć... To wszystko wpływa negatywnie na wyniki studentów. Ponad 70% osób dorosłych nie kończy kursów językowych...

Wiele osób uważa, że nie ma talentu do języków. Jednak jak wynika z badań, to nie talent jest odpowiedzialny za rezultaty. Kluczem jest tu odpowiedni sposób nauki, strategia. Najważniejsze i najprostsze do wcielenia w życie wskazówki znajdziesz w tym darmowym raporcie.

Z darmowego ebooka dowiesz się m.in.:


1: Jak błyskawicznie opanować słownictwo w języku obcym?

2: Jak uczyć się wymowy i gramatyki?

3: Jak mapy myśli mogą pomóc Ci opanować dowolny materiał?


Gdy pobierzesz raport, dodatkowo:

  • Otrzymasz możliwość darmowej konsultacji i prezentacji Metody Colina Rose – wybitnego psychologa, światowego autorytetu w dziedzinie szybkiej nauki.

  • Wśród osób na liście będziemy losować wartościowe nagrody.

  • Otrzymasz specjalny rabat na nasze szkolenia.

Zapisz się już teraz i odbierz maila!

Zgadzam się z Polityka prywatności

Uwaga: Twój email jest nam potrzebny, aby dostarczyć Ci darmowy raport. Nigdy pod żadnym pozorem nie udostępniamy tych danych osobom trzecim. Tak samo jak Ty, nie lubimy spamu!


Copyright © 2012 by Instytut Colina Rose Sp. z o.o.