Dziękujemy za zgłoszenie!

Wkrótce skontaktujemy się, aby porozmawiać o szczegółach

 

 

Chcesz wiedzieć, co mówią o nas nasi kursanci?

DOSKONAŁA
102 opinii na
Magdalena Spera
Magdalena Spera
2024-07-18
Chciałabym podzielić się z Wami swoją przygodą z językiem angielskim. Kurs Szybki Angielski i trener Ewa Metrycka to coś wspaniałego co mogło mnie w życiu spotkać. Zaczynałam totalnie od „zera” obecnie jestem na drugim kursie i jest coś niesamowitego jak zaczynam układać zdania w głowie i w końcu mówię. Platforma i trener są niesamowici. Polecam z całego serducha
Andrzej Ziemak
Andrzej Ziemak
2024-07-17
Nazywam się Andrzej Ziemak. Ze szkołą FAST ENGLISH związany jestem od kursu 2.0. Dziś zbliżam się do końca najwyższego poziomu. Powodem mojego "sukcesu" jest postać trenera językowego w osobie Pani Ewy Metryckiej. Postać, której nie sposób opisać jednym zdaniem. Jej osobiste zaangażowanie i profesjonalizm zawodowy połączony z empatią to czynniki, motywujące studenta. Mam wrażenie, że gdybym przyszedł na zajęcia słabo przygotowany, zlekceważyłbym jej profesjonalizm. Można powiedzieć, odniesienie Pani Ewy do nauczania "zmusza" niejako do osiągania dobrych wyników. Metody, którymi się posługuje pomagają studentowi w poznaniu i "uruchomieniu" w swoich możliwości, których dotąd nie znał. Gdybym stał ponownie przed wyborem szkoły, wybrałbym FAST ENGLISH pod warunkiem, że osobą nauczającą będzie Ewa.
Agnieszka Hryniewicka Kądziołka
Agnieszka Hryniewicka Kądziołka
2024-07-16
Nowoczesny i skuteczny system nauczania, zwłaszcza dla zdyscyplinowanych. Najlepsza lektorka, Ewa Metrycka, kompetentna, zawsze świetnie przygotowana i przemiła. Polecam!
Daria Szul
Daria Szul
2024-07-08
Kurs angielskiego online. Zajęcia online to czysta przyjemność! Ewa jest niezwykle sympatyczna, wyrozumiałą i przede wszystkim zaangażowaną nauczycielką :) Nauka ICH metodą jest satysfakcjonująca, a praca na platformie angażująca.
Magdalena Prokopczuk
Magdalena Prokopczuk
2024-05-25
Po drugiej części kursu w szkole Szybki Angielski, chciałabym podziękować mojemu trenerowi Maciej Woźniak. Z dużą porcja optymizmu zachęcał mnie podczas lekcji do aktywnego uczestnictwa. Dzięki niemu jest bardziej odważna w swojej pracy podczas rozmów z Klientami. Po każdej lekcji dostawałam notatki ze zwrotami, które pojawiały się podczas naszych rozmów, co było dla mnie nowością. Jeszcze raz dziękuję.
Justyna Brewczak
Justyna Brewczak
2024-05-14
Nauka w Instytucie Colin Rose to super przygoda. Motywuje do codziennej pracy i kontaktu z językiem angielskim na platformie. Bardzo polecam naukę z trenerką Ewą Metrycką to osoba pełna pasji, pozytywna, kreatywna, zaangażowana. Zawsze super przygotowana do zajęć, które prowadzi w świetnej atmosferze i z niesamowitą energią. Motywuję do pracy przez wysłanie sms-ów i e-mail:) Ma w sobie niezwykłe połączenie wymagającego trenera z jednoczesnym luzem i wspaniałym poczuciem humoru :)
Marian Szczęch
Marian Szczęch
2024-05-12
To nie przypadek, że wszystkie opinie na temat Instytutu Colina Rose zamieszczone poniżej są ciepłe czy wręcz entuzjastyczne. Podpisuję się pod nimi wszystkimi with my both hands. Dodam od siebie, że nigdy wcześniej nie zetkąłem się z tak przemyślnym narzędziem szkoleniowym jakim jest platforma Szybki Angielski. A very special thanks go to teacher Maciej.
Kamila Rosik
Kamila Rosik
2024-05-09
Jestem bardzo zadowolona z zajęć prowadzonych przez Macieja Woźniaka Szczególnie doceniam za indywidualne podejście do uczniów, ogromną wiedzę pedagogiczną, ciekawy i dynamiczny sposób prowadzenia lekcji. Dzięki Maciejowi z łatwością opanowuję materiał, który wcześniej sprawiał mi kłopot. Absolutny brak nudy. Zawsze chętnie wracam na kolejną lekcję 😊
Monika Kamińska
Monika Kamińska
2024-04-30
Jestem już na drugim kursie. Nauka jest usystematyzowana. Duża ilość nowych słów oraz szeroki dobór tematów. Lektorzy są niezwykle zaangażowani w naukę. Małe grupy pozwalają przełamać lęk przed konwersacją. Polecam szczególnie współpracę z Panią Ewą Metrycką, która szeroką znajomość angielskiego łączy z ogromną empatią i umiejętnościami skutecznego nauczania.
Robert Hermanowski
Robert Hermanowski
2024-01-31
Instytut Colin Rose i nauka angielskiego właśnie tą metodą po raz pierwszy w życiu dała mi szanse uwierzyć w to, że i ja mogę nauczyć się tego języka. Przez całe moje długie życie prześladowała mnie myśl, że nie mam talentu do języków. Dzięki Ani Bloch mojej wspaniałej profesjonalnej Lektorce uwierzyłem w siebie i w to, że ja też mogę. Jestem już na czwartym etapie i każdy z kursów chciałem robić tylko z Anią. Polecam Wam bardzo tą metodę i pracę nad sobą i angielskim z Anią Bloch. Już się nie boję jak ktoś do mnie podchodzi, kiedy jestem za granicą i pyta o coś, nie boję się już w pracy i dzisiaj rozumiem i Wszyscy rozumieją mnie. To jest niezwykłe. Choć wiem, że czeka mnie jeszcze dużo pracy to po raz pierwszy w życiu mówię i rozumiem w języku angielskim. Żadna nauka wcześniej nie dała mi takich możliwości. Aniu bardzo Ci dziękuje za wsparcie. Robert

 

Wiesz, że tylko 20% ludzi potrafi nauczyć się języka „po staremu”, wkuwając gramatykę i teorię języka?

Pozostali okupują zwykle postępy ogromnym wysiłkiem, latami wkuwania i górą pieniędzy. Ucząc się w sposób niepasujący do siebie, nawet najwytrwalsi tracą wiarę we własne zdolności. U nas szybko ją odzyskują, bo nauka odpowiednia dla Twojego mózgu to zupełnie inny świat!

Jak to możliwe?

Własnego języka uczymy się inaczej – całą powierzchnią mózgu i wszystkimi zmysłami. Za opisanie tego zjawiska Roger Sperry otrzymał w 1981 roku nagrodę Nobla. Niestety tradycyjna szkoła językowa korzysta głównie z lewej – analitycznej półkuli mózgu. Dla większości ludzi taki sposób nauki jest nienaturalny i wymaga ogromnego wysiłku.

Co zatem wyróżnia Szybkiangielski?

Jeśli sposób uczenia dopasuje się do indywidualnych predyspozycji ucznia, wtedy nauka staje się przyjemnością i naturalnie wchodzi do głowy – właśnie tak nauczyliśmy się kiedyś własnego języka. U nas uczysz się z pomocą wielu zmysłów i pozytywnych emocji oraz interakcji – dokładnie tak jak robi to dziecko.