Kursy firmowe

SzybkiAngielski™ dla Firm to kompleksowy program uzyskania skokowego przyrostu umiejętności mówienia po angielsku wśród pracowników. Dzięki innowacyjnej metodologii nauczania, pracownicy w dowolnym wieku i na różnym poziomie znajomości angielskiego, odblokowują zdolność mówienia i uzyskują upragniony efekt swobodnej komunikacji w zaledwie 6 miesięcy.

W efekcie, firma w krótkim czasie zyskuje nowe szanse sprzedażowe bez angażowania nowej kadry, radykalnie poprawia się komunikacja – zwłaszcza z kadrą i klientami z zagranicy – oraz otwierają się możliwości wyjścia na nowe rynki i do odbiorców zagranicznych.

Korzyści dla firmy:

zwiększenie konkurencyjności i rozbudowa możliwości biznesowych na międzynarodowym rynku

zwiększenie zaangażowania i motywacji pracowników dzięki inwestycji w ich prawdziwy rozwój umiejętności językowych

poprawa komunikacji w języku angielskim między pracownikami oraz w kontakcie z zagranicznymi klientami i partnerami

lepsza obsługa klienta i bardziej efektywna praca w międzynarodowych projektach

“Kadrę lektorów cechuje profesjonalizm, elastyczność i otwartość na potrzeby uczestników. Wysoki poziom prowadzenia zajęć zapewnia również stała opieka metodyczna oraz wielostopniowy wewnętrzny system monitorowania pracy uczestników.”

– Grażyna Kowalczyk, Dyrektor Hotelu Narvil

Realizacja Twoich celów jest dla nas ważna!

blisko

kursantów

.

doświadczenia

.

%

poleceń

.

%

dialogu na lekcji

Dlaczego Metoda Colina Rose?

Nieporównywalnie szybkie efekty

Indywidualne podejście

Praktyczne umiejętności

Skoncentrowanie na mózgu

9

Efektywność w Biznesie: Angielski to język biznesu na całym świecie. Nauka Metodą Colina Rose przyczyni się do poprawy efektywności komunikacji z klientami, partnerami i współpracownikami z różnych krajów.

9

Uczymy Praktycznych Umiejętności: Nasze zajęcia nie skupiają się wyłącznie na gramatyce i teorii. Skoncentrowane są na praktycznych umiejętnościach.

9

Elastyczność: Rozumiemy, że każda firma ma swoje unikalne potrzeby i cele. Nasz kurs jest dostosowywany indywidualnie do wymagań Twojej firmy, aby zapewnić optymalne rezultaty.

9

Skoncentrowanie na Rozwoju Mózgu – Metoda Colina Rose to podejście oparte na nauce, które wykorzystuje potencjał naszego umysłu do maksimum.

9

Szybkie Efekty: Nasze kursy zostały zoptymalizowane, aby uczestnicy szybko odczuli poprawę umiejętności językowych i mogli je bezpośrednio wykorzystać w praktyce. Kurs trwa tylko 6 miesięcy.

9

Monitorowanie Postępów: Nie kupujesz kota w worku. Regularnie dostarczamy raporty o postępach uczestników, aby Państwo mogli śledzić wyniki i zaangażowanie swoich pracowników.

Jako strategiczny partner firm zajmujemy się w 100% całością procesu.

Współpracę zaczynamy od wybrania wspólnie z Klientem działów i osób, których objęcie programem przyniesie firmie najszybciej wymierne korzyści. Następnie indywidualnie przygotowujemy kampanię informacyjną dla pracowników, aby wzbudzić autentyczne zainteresowanie programem. Nasze motto to: nigdy więcej nudnego angielskiego.

Metoda Colina Rose, sprawdzona przez blisko 50 000 kursantów, daje w ciągu kilku miesięcy takie efekty, jakie w tradycyjnych szkołach zajmują 2-3 lata.

Krok 1

9

Analiza potrzeb firmy

9

Kwalifikacja pracowników

9

Podział uczestników na grupy i dobranie Trenerów Językowych

9

Ustalenie harmonogramu zajęć i przekazanie materiałów szkoleniowych (dostęp do platformy i podręcznik)

Krok 2

9

Bieżąca analiza postępów

9

Raport zrealizowanych zajęć

9

Stała opieka ze strony opiekuna projektu oraz szkoły

Krok 3

9

Podsumowanie wyników

9

Wręczenie certyfikatów i rekomendacja dalszego rozwoju

W naszym programie Kursanci uczą się języka angielskiego w sposób spersonalizowany, w oparciu o mechanizmy i indywidualne talenty, dzięki którym nauczyli się języka ojczystego. Nauka jest bardzo przyjazna i osadzona w zaplanowanym rytmie oraz systemie wsparcia, także między zajęciami, co gwarantuje zachowanie regularności nauki i szybki przyrost umiejętności rozumienia i mówienia.

Przez 24 tygodnie Kursanci pracują ok. 20 min dziennie na platformie e-learningowej, a raz na tydzień spotykają się z trenerem na 60 minutowe zajęcia aktywacyjne w małej grupie. Dzięki takiemu rozwiązaniu, każde zajęcia to 100% czystej komunikacji, bo Kursant zawsze jest przygotowany.

Teoria Inteligencji Wielorakich

Prof. Howard GARDNER

Dwie półkule

Prof. Roger SPERRY

Poznaj 3 klucze ułatwiające podniesienie komptencji językowych pracowników w firmie

Krzysztof Litwiński – Prezes Instytutu Colina Rose

Firmy i Instytucje, które nam zaufały

Akademia Teatralna Warszawa

Akademia Teatralna Warszawa

Almot Auto

Almot Auto

Ambra S.A.

Ambra S.A.

Biblioteka Główna Województwa Mazowieckiego

Biblioteka Główna Województwa Mazowieckiego

Biuro Ochrony Rządu

Biuro Ochrony Rządu

Bricoman

Bricoman

Hartmann Tresore

Hartmann Tresore

Impel

Impel

Oney

Oney

PKP Cargo Tabor

PKP Cargo Tabor

Policja

Policja

Trebbi Polska

Trebbi Polska

Uczyli się z nami

Zobacz, jak wiele osób nas poleca

DOSKONAŁA
102 opinii na
Magdalena Spera
Magdalena Spera
2024-07-18
Chciałabym podzielić się z Wami swoją przygodą z językiem angielskim. Kurs Szybki Angielski i trener Ewa Metrycka to coś wspaniałego co mogło mnie w życiu spotkać. Zaczynałam totalnie od „zera” obecnie jestem na drugim kursie i jest coś niesamowitego jak zaczynam układać zdania w głowie i w końcu mówię. Platforma i trener są niesamowici. Polecam z całego serducha
Andrzej Ziemak
Andrzej Ziemak
2024-07-17
Nazywam się Andrzej Ziemak. Ze szkołą FAST ENGLISH związany jestem od kursu 2.0. Dziś zbliżam się do końca najwyższego poziomu. Powodem mojego "sukcesu" jest postać trenera językowego w osobie Pani Ewy Metryckiej. Postać, której nie sposób opisać jednym zdaniem. Jej osobiste zaangażowanie i profesjonalizm zawodowy połączony z empatią to czynniki, motywujące studenta. Mam wrażenie, że gdybym przyszedł na zajęcia słabo przygotowany, zlekceważyłbym jej profesjonalizm. Można powiedzieć, odniesienie Pani Ewy do nauczania "zmusza" niejako do osiągania dobrych wyników. Metody, którymi się posługuje pomagają studentowi w poznaniu i "uruchomieniu" w swoich możliwości, których dotąd nie znał. Gdybym stał ponownie przed wyborem szkoły, wybrałbym FAST ENGLISH pod warunkiem, że osobą nauczającą będzie Ewa.
Agnieszka Hryniewicka Kądziołka
Agnieszka Hryniewicka Kądziołka
2024-07-16
Nowoczesny i skuteczny system nauczania, zwłaszcza dla zdyscyplinowanych. Najlepsza lektorka, Ewa Metrycka, kompetentna, zawsze świetnie przygotowana i przemiła. Polecam!
Daria Szul
Daria Szul
2024-07-08
Kurs angielskiego online. Zajęcia online to czysta przyjemność! Ewa jest niezwykle sympatyczna, wyrozumiałą i przede wszystkim zaangażowaną nauczycielką :) Nauka ICH metodą jest satysfakcjonująca, a praca na platformie angażująca.
Magdalena Prokopczuk
Magdalena Prokopczuk
2024-05-25
Po drugiej części kursu w szkole Szybki Angielski, chciałabym podziękować mojemu trenerowi Maciej Woźniak. Z dużą porcja optymizmu zachęcał mnie podczas lekcji do aktywnego uczestnictwa. Dzięki niemu jest bardziej odważna w swojej pracy podczas rozmów z Klientami. Po każdej lekcji dostawałam notatki ze zwrotami, które pojawiały się podczas naszych rozmów, co było dla mnie nowością. Jeszcze raz dziękuję.
Justyna Brewczak
Justyna Brewczak
2024-05-14
Nauka w Instytucie Colin Rose to super przygoda. Motywuje do codziennej pracy i kontaktu z językiem angielskim na platformie. Bardzo polecam naukę z trenerką Ewą Metrycką to osoba pełna pasji, pozytywna, kreatywna, zaangażowana. Zawsze super przygotowana do zajęć, które prowadzi w świetnej atmosferze i z niesamowitą energią. Motywuję do pracy przez wysłanie sms-ów i e-mail:) Ma w sobie niezwykłe połączenie wymagającego trenera z jednoczesnym luzem i wspaniałym poczuciem humoru :)
Marian Szczęch
Marian Szczęch
2024-05-12
To nie przypadek, że wszystkie opinie na temat Instytutu Colina Rose zamieszczone poniżej są ciepłe czy wręcz entuzjastyczne. Podpisuję się pod nimi wszystkimi with my both hands. Dodam od siebie, że nigdy wcześniej nie zetkąłem się z tak przemyślnym narzędziem szkoleniowym jakim jest platforma Szybki Angielski. A very special thanks go to teacher Maciej.
Kamila Rosik
Kamila Rosik
2024-05-09
Jestem bardzo zadowolona z zajęć prowadzonych przez Macieja Woźniaka Szczególnie doceniam za indywidualne podejście do uczniów, ogromną wiedzę pedagogiczną, ciekawy i dynamiczny sposób prowadzenia lekcji. Dzięki Maciejowi z łatwością opanowuję materiał, który wcześniej sprawiał mi kłopot. Absolutny brak nudy. Zawsze chętnie wracam na kolejną lekcję 😊
Monika Kamińska
Monika Kamińska
2024-04-30
Jestem już na drugim kursie. Nauka jest usystematyzowana. Duża ilość nowych słów oraz szeroki dobór tematów. Lektorzy są niezwykle zaangażowani w naukę. Małe grupy pozwalają przełamać lęk przed konwersacją. Polecam szczególnie współpracę z Panią Ewą Metrycką, która szeroką znajomość angielskiego łączy z ogromną empatią i umiejętnościami skutecznego nauczania.
Robert Hermanowski
Robert Hermanowski
2024-01-31
Instytut Colin Rose i nauka angielskiego właśnie tą metodą po raz pierwszy w życiu dała mi szanse uwierzyć w to, że i ja mogę nauczyć się tego języka. Przez całe moje długie życie prześladowała mnie myśl, że nie mam talentu do języków. Dzięki Ani Bloch mojej wspaniałej profesjonalnej Lektorce uwierzyłem w siebie i w to, że ja też mogę. Jestem już na czwartym etapie i każdy z kursów chciałem robić tylko z Anią. Polecam Wam bardzo tą metodę i pracę nad sobą i angielskim z Anią Bloch. Już się nie boję jak ktoś do mnie podchodzi, kiedy jestem za granicą i pyta o coś, nie boję się już w pracy i dzisiaj rozumiem i Wszyscy rozumieją mnie. To jest niezwykłe. Choć wiem, że czeka mnie jeszcze dużo pracy to po raz pierwszy w życiu mówię i rozumiem w języku angielskim. Żadna nauka wcześniej nie dała mi takich możliwości. Aniu bardzo Ci dziękuje za wsparcie. Robert

Sprawdź jak możemy pomóc Twojej firmie błyskawicznie zwiększyć kompetencje językowe

Formularz kontaktowy

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.

Cena dla każdej firmy jest indywiduanie ustalana z placówką w odpowiadającym regionie.