Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Uczymy angielskiego szybko!
stacjonarnie lub online

Naucz się angielskiego w 6 miesięcy w jedynej szkole prowadzonej przez tłumacza m.in. prezydenta USA

  • zanurzasz się w języku i mówisz od pierwszych zajęć
  • osobisty Trener Językowy wspiera Cię na każdym kroku
  • nauka dopasowana do Twoich naturalnych zdolności
Przewiń w dół

Nauka angielskiego Metodą Colina Rose

Przełomowy sposób nauki języka, któremu zaufało już blisko 50,000 uczniów w całej Polsce

Katarzyna Cerekwicka

wokalistka

„Moi znajomi np. na Facebooku, często pytają mnie czy rzeczywiście polecam tę metodę, czy tylko to jest takie sobie gadanie.Zgadza się jest to takie sobie gadanie, ale nareszcie po angielsku!!!”

Michał Szpak

wokalista

„Nigdy wcześniej czegoś takiego nie spotkałem; to jest sposób uczenia się, który naprawdę dociera indywidualnie do każdego człowieka.”

Łukasz Zagrobelny

wokalista

„Dla mnie ważna jest elastyczność czasowa Metody Colina Rose, prostota i przystępność materiału i totalna bezstresowość. Do tego duża dawka humoru, która relaksuje i uprzyjemnia naukę.”

Dorota Gardias

dziennikarka

„Miałam wcześniej ogromną obawę przed mówieniem. Okazało się, że jestem w stanie rozmawiać po angielsku na każdy temat. Pierwsze efekty zaskoczyły mnie podczas wyjazdu zagranicznego już po dwóch czy trzech miesiącach.”

Anna Popek

dziennikarka

„Metoda pozwala nie tylko nauczyć się języka w sposób niemal automatyczny i naturalny, ale poprawia tez szybkość zapamiętywania i pamięć w ogóle a to jest bardzo potrzebne w mojej pracy. Poprzez zabawę rozbudza ciekawość języka i dobre emocje, które się z nauką wiążą.”

Sebastian Karpiel-Bułecka

wokalista

„Ja się do tego stopnia w to wciągam, że potrafię cały dzień myśleć, kiedy wreszcie będę miał czas, żeby usiąść do komputera i to wszystko tam sobie porozwiązywać. Jestem tym zafascynowany.”

Piotr Polk

aktor

„Być tutaj to jak zwiedzać świat”

DOSKONAŁA
82 opinii na
Robert Hermanowski
Robert Hermanowski
2024-01-31
Instytut Colin Rose i nauka angielskiego właśnie tą metodą po raz pierwszy w życiu dała mi szanse uwierzyć w to, że i ja mogę nauczyć się tego języka. Przez całe moje długie życie prześladowała mnie myśl, że nie mam talentu do języków. Dzięki Ani Bloch mojej wspaniałej profesjonalnej Lektorce uwierzyłem w siebie i w to, że ja też mogę. Jestem już na czwartym etapie i każdy z kursów chciałem robić tylko z Anią. Polecam Wam bardzo tą metodę i pracę nad sobą i angielskim z Anią Bloch. Już się nie boję jak ktoś do mnie podchodzi, kiedy jestem za granicą i pyta o coś, nie boję się już w pracy i dzisiaj rozumiem i Wszyscy rozumieją mnie. To jest niezwykłe. Choć wiem, że czeka mnie jeszcze dużo pracy to po raz pierwszy w życiu mówię i rozumiem w języku angielskim. Żadna nauka wcześniej nie dała mi takich możliwości. Aniu bardzo Ci dziękuje za wsparcie. Robert
Marcelina
Marcelina
2024-01-12
Polecam metodę, a szczególnie naukę z Ewą, która motywuje mnie do nauki każdego dnia. Zajęcia są zróżnicowane i angażujące, a postępy w nauce widać z tygodnia na tydzień.
Marcin Gaj
Marcin Gaj
2024-01-09
W moim przypadku nauka języka w Instytucie CR sprawdziła się w 100 %. Systematyczna praca na platformie połączona ze spotkaniem z lektorem daje widoczne efekty. To już mój drugi kurs tą metodą, obecnie moim lektorem jest wspaniała Ewa M., której kreatywność i optymizm przy jednoczesnym ogromnym profesjonalizmie sprawia, że z przyjemnością biorę udział w naszych cotygodniowych spotkaniach. Z Ewą każde zajęcia są inne, nigdy nie wiem czego mogę się spodziewać ale w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Nigdy nie przypuszczałam, że będę mogła w miarę swobodnie prowadzić rozmowę w języku angielskim. Moja swoboda wypowiedzi rośnie z lekcji na lekcję a jest to zasługa właśnie Ewy, która poprostu zaraża swoim optymizmem. Pozdrawiam Paulina
Anna Szwedzińska
Anna Szwedzińska
2023-12-30
Serdecznie polecam szkołę, a przede wszystko zajęcia z Ewą Metrycką. Długo szukałam idealnego lektora - i znalazłam ! Niezwykle profesjonalna, otwarta, cierpliwa, motywująca, z poczuciem humoru i najwyższymi kompetencjami. Szybkie postępy w nauce i przyjemność z konwersacji po angielsku. Polecam!
Marta Żołądź
Marta Żołądź
2023-12-27
Polecam szkołę Szybki Angielski, a w szczególności moją trenerkę Ewę Metrycką, która wprowadza wyjątkową atmosferę na zajęciach, jest bardzo ciepłą osobą i wyrozumiałą :) Kursanci nie boją się mówić, wręcz przeciwnie, chętnie uczestniczą w przygotowanych przez Ewę ćwiczeniach. Materiały do nauki na platformie sprawiają, że chętnie zagląda się do aplikacji w każdej wolnej chwili.
Elżbieta Szeligowska
Elżbieta Szeligowska
2023-12-27
To moja pierwsza styczność ze szkołą językową. Sprzyja nauce Ilość zajęć na platformie, sposób prowadzenia zajęć i atmosfera. Zajęcia z Ewą są naprawdę różnorodne, kreatywnie przygotowane a tempo jest naprawdę intensywne. Lektorka jest cierpliwa, ma wysokie kompetencje i ogromną wiedzę. Jest osobą o wysokiej kulturze osobistej. Zachęca i motywuje do pracy. Polecam
michal krawczyk
michal krawczyk
2023-12-23
Fajna szkoła. Nigdy nie miałem motywacji do nauki języków. Dziękuję Ewie M za doping i świetnie prowadzone lekcje.
Katarzyna Hermanowska
Katarzyna Hermanowska
2023-12-22
Polecam z całego serca naukę w szkole, zwłaszcza zajęcia z Ewą -cudowna ,empatyczna, wspierająca Lektorka , doskonale merytoryczne przygotowana do zajęć .Lekcje z Ewą to wspaniała podróż w tajniki angielskiego. Polecam każdemu !!!
Dorota Balach
Dorota Balach
2023-12-22
Dla wszystkich którzy tak jak ja uczyli się angielskiego od zawsze ale z marnym skutkiem polecam Instytut Colina Rose (Szybki Angielski). Moje postępy w nauce języka są szybkie i co najważniejsze trwałe. Metoda nauczania jest świetna, ale najważniejsi są trenerzy. Z całego serca polecam moją ulubioną trenerkę Ewę Metrycką. Ma niesamowitą wiedzę, zaangażowanie i swoją pracę wykonuję z pasją. Jest mega pozytywną i energetyczną osobą. Często powtarzam, że co by się nie działo spotkanie z Ewą na zajęciach jest zawsze, to stały rytuał :) Polecam i pozdrawiam.
TheCircello
TheCircello
2023-12-18
Pączuś jest The BEST

1
Mówisz od razu
U nas mówisz po angielsku od pierwszych zajęć, a po kilku tygodniach stopniowo zaczynasz rozmawiać. Dlatego wybiera nas tak wiele znanych gwiazd i prestiżowych instytucji – ludzie wymagający i zapracowani. Od 2007 roku to już blisko 50 000 osób.

POLECA NAS PONAD 94% KLIENTÓW!

nauka angielskiego w Szybki Angielski
nauka angielskiego w Szybki Angielski
2
Kurs dopasowuje się do Ciebie
Nauka angielskiego dopasowana do Twoich osobistych predyspozycji i zdolności to zupełnie inny świat. Tak nauczyliśmy się kiedyś własnego języka. Teraz Osobisty Trener Językowy poprowadzi Cię za rękę i pomoże w kilka miesięcy pokonać drogę, jaka w tradycyjnej szkole wymagała wielu lat wkuwania, a dla większości naszych Klientów była dotąd poza zasięgiem.

AŻ 97% NASZYCH KLIENTÓW KOŃCZY KURS Z SUKCESEM!

3
Szybko się uczysz
Nasze kursy uruchamiają te same mechanizmy, które kiedyś pozwoliły Ci tak dobrze opanować język polski. Niestety w tradycyjnej szkole mało z nich korzystasz. Tymczasem Metoda Colina Rose ponownie budzi i przywraca do życia te wrodzone zdolności językowe. Dzięki temu nauka wciąga, jak nigdy dotąd, a efekty przychodzą szybko i naturalnie.
Sprawdź, w jaki sposób uczysz się najłatwiej. Kliknij tutaj, by wykonać darmowy test
nauka angielskiego w Szybki Angielski

UCZYMY 6 RAZY SZYBCIEJ. PONAD 94% POLECEŃ!

ODKRYWAMY TWOJE PREDYSPOZYCJE

Badamy Twoje osobiste predyspozycje do uczenia się według zasad Inteligencji Wielorakich Howarda Gardnera i dopasowujemy się do nich. Dzięki temu wykorzystujesz do nauki języka całą swoją inteligencję, a nie tylko jej fragmenty, jak w tradycyjnej szkole.

OSOBISTY TRENER WSPIERA CIĘ NA KAŻDYM KROKU

Przez cały proces nauki prowadzi Cię za rękę Twój osobisty Trener Językowy. Mobilizuje do nauki, także między zajęciami, pomaga zachować jej dyscyplinę i razem z Tobą cieszy się z kolejnych zwycięstw. Jest jak koło ratunkowe i dodatkowy napęd w jednym.

ODKRYWASZ NA NOWO WŁASNE ZDOLNOŚCI

Nasi Klienci są zwykle zapracowani, a za sobą mają lata bezskutecznych zmagań z angielskim. U nas szybko przekonują się, jak bardzo nie doceniali własnych możliwości. Nauka dopasowana do Twojego mózgu to doświadczenie niepodobne do żadnego innego.

Trzy filary Metody Colina Rose:

Wszystko zaczyna się właśnie tutaj. MULTISENSORYCZNA PLATFORMA e-learningowa pomoże Ci nabyć i utrwalić nowe informacje. Pomyślana jest tak, że nie sposób się od niej oderwać! Angażuje wszystkie zmysły. Jak fascynujący serial angażuje Twoje emocje i rozbudza ciekawość, wykorzystując potencjał obu półkul mózgu. Aktywuje znacznie większe niż tradycyjna nauka obszary mózgu i ułatwia powstawanie nowych skojarzeń. Dzięki temu wszystko zapamiętujesz dużo szybciej i na długo.

MULTISENSORYCZNE ZAJĘCIA pozwalają Ci zastosować w praktyce to, czego nauczyłeś się z platformą. W bezpiecznej, zwariowanej atmosferze pozytywnych emocji aktywnie wykorzystasz wszystkie nowo nabyte umiejętności. Będziesz mówić, wykonywać różne zabawne aktywności, rywalizować z innymi i… czuć ulgę, odkrywając, że z każdą sesją z Trenerem mówisz i rozumiesz więcej. I tylko twórcy Kursu i Twój trener wiedzą, ile wyrafinowanej wiedzy psychologicznej i naszej pracy weszło w to, aby Twoja skuteczna nauka była też dobrą zabawą.

Wiemy, że poza nauką angielskiego masz w życiu wiele innych spraw, dlatego nad Twoimi postępami i zaangażowaniem cały czas czuwa OSOBISTY TRENER JĘZYKOWY. Jest z Tobą w stałym kontakcie także między zajęciami i motywuje Cię do pracy na co dzień. Dba o to, by raz zdobyta wiedza została z Tobą na dobre. Certyfikowany Trener Językowy Metody Colina Rose to połączenie charyzmatycznego nauczyciela i troskliwego przyjaciela!

Trzy filary Metody Colina Rose:

ABY DOWIEDZIEĆ SIĘ WIĘCEJ, ZAPISZ SIĘ NA DARMOWE SPOTKANIE – BEZ ŻADNYCH ZOBOWIĄZAŃ!

POKAŻEMY CI NASZĄ METODĘ „OD KUCHNI”  I ODPOWIEMY NA WSZYSTKIE TWOJE PYTANIA

Z NAMI JESTEŚ W DOBRYCH RĘKACH

WYJĄTKOWI LUDZIE, WYJĄTKOWE DOŚWIADCZENIA

Krzysztof Litwiński

Prezes Instytutu Colina Rose, tłumaczył m.in. rozmowy Prezydenta USA
Z wykształcenia anglista, przez wiele lat zawodowy tłumacz, pracujący osobiście m.in. z Prezydentem USA George’em Bushem (seniorem), brytyjską premier M. Thatcher i wielu liderami światowej polityki i biznesu. Założyciel i wieloletni partner Brian Tracy International w Polsce. Przez kilkanaście lat prezes i menadżer w globalnych korporacjach. Twórca Instytutu Colina Rose, prowadzi firmę nieprzerwanie od 2009 roku. Maratończyk.

Anna Urbańska - wiceprezes zarządu SzybkiAngielski.pl
AnnaUrbańska

Wiceprezes Instytutu Colina Rose
Master Trener Structogramu, metodologii, która wykorzystując wiedzę o genetyce mózgu, pozwala skuteczniej sprzedawać, zarządzać i radzić sobie w relacjach ze sobą i innymi.
Jest absolwentką 6-ciu kierunków studiów podyplomowych i wykładowcą na wyższych uczelniach.
Autorka książek “Otrzep kolana i biegnij”, “Mózg fabryka sukcesu”, “Teraz autentyczność”oraz charytatywnego projektu “Kod życia. O tym, czego warto nauczyć się od kota.” Razem ze swoim partnerem życiowym i biznesowym Pawłem Jarząbkiem napisała książkę „DNA Biznesu. Rób biznes na własnych zasadach. 19 lekcji, których nie nauczy Cię żaden uniwersytet”.
Jej pasją jest rozwój osobisty i odkrywanie potencjału ludzkiego. Przez jej programy szkoleniowe i coachingi przeszło ponad 15 tysięcy osób, które z powodzeniem realizują swoje cele i żyją pełni spełnienia i pasji.

NAPRAWDĘ UCZĄ SIĘ Z NAMI

W czasach, gdy powszechne jest wynajmowanie do reklam znanych twarzy, u nas zobaczysz wyłącznie osoby, które naprawdę są naszymi Uczniami. Nierzadko spotkasz ich u nas na korytarzach. Kiedy trzeba szybko opanować albo podszkolić język, ci zabiegani, wymagający ludzie wybierają właśnie nas.

Brian Tracy

autor kilkudziesięciu książek z zakresu rozwoju osobistego, mówca motywacyjny, doradca i mentor największych światowych korporacji

Krzysztof Jankowski „Jankes”

o Metodzie Colina Rose

Spotkajmy się!

Umów się na spotkanie, aby dowiedzieć się jak uczyć się szybko i zgodnie z Twoimi indywidualnymi zdolnościami oraz poznać naszą unikalną metodę “od kuchni”.

Wybierz placówkę, najbliżej Twojego miejsca zamieszkania (nawet jeśli chcesz uczyć się online).

    zgadzam się na przetwarzanie danych osobowych

    Dowiedz się bezpłatnie